SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 3214260
nr 321 4260
Skedar
10 st, silver, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2004
16/7 14:52:35
16/7 14:54:20
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.